Продается квартира

Продается квартира

Вашій увазі пропонується квартира з відмінним плануванням в Liberty Residence-клубному
будинку елітного класу, який об'єднує комфорт, безпеку і бездоганну якість будівництва.
Кілька слів про ЖК. Будинок знаходиться в історичному центрі Києва, він з одного боку віддалений від шумних транспортних вузлів, а з іншого боку має зручний під'їзд і ст.метро «Контрактова площа» в пішої доступності. Це власна закрита територія, цілодобова охорона, невелика поверховість та кількість квартир, підземний паркінг з розрахунку 2 паркомісця на квартиру. Будинок зроблений з керамоблока, облицювальні матеріали виключно преміум-класу-травертин, граніт, ракушняк і мармур. У будинку встановлюються ліфти Schindler нового покоління (ліфт спускається в паркінг).
Завдяки тому, що в Liberty Residence всього 43 квартири, Ви можете бути впевнені, що Вас будуть оточувати люди, яким близький Ваш стиль життя.
Детальніше про квартиру. Квартира вільного планування, висота стель відповідно до преміальних РК 3, 40м. Всі вікна панорамні з виходом на просторий балкон. За рахунок великих вікон і високих стель квартира дуже світла і простора. У будинку індивідуальне опалення (в квартиру заведено 20кВт). На кожну квартиру своя індивідуальна вентиляційна шахта, що гарантує відсутність сторонніх запахів з вентиляції. Комунікаційні труби прокладені в шумоізоляційних коробах. Міжквартирні стіни з керамоблока.
Квартира готова до переглядів, документи на право власності на руках (не переуступка), в будинку йдуть фінальні оздоблювальні роботи, можна вже заїжджати на ремонт. Всі ландшафтні роботи на прилеглій території у відповідності з візуалізаціями будуть завершені до кінця вересня цього року.
Додатково є можливість придбати сімейні (2 паркомісця) або індивідуальні парковки і комори в підземному паркінгу.
Цена:
$954 800  
Район:
Киев. Шевченковский р-н.
Телефон:
(093)3365851
Срок подачи:
Актуальное предложение
Пожаловаться на объявление
Причина жалобы:*
 
Запрос выполняется. Пожалуйта, подождите.
avizo ❶ Авизо