Здам довгостроково 3-к квартиру Київ, Печерський, Дружби Народів бульв., 14-16 Довготривала оренда 3 кімнатної квартири в престижному районі Києва, за адресою: бульвар Миколи Міхновського 14-16 (жк Avenue 14-16).Печерськ, метро Звіринецька до 5 хв пішки.
127м2, 10й комфортний поверх-24х поверхового, монолітно-каркасного будинку бізнес-класу, 2012р., з закритою територією і цілодобовою охороною. Зручний заїзд на територію і доступ до підземного 2-рівневого паркінгу. Підїзди з магнітним доступом і конс’єржем. Чудова інфраструктура з пішою доступністю до супермаркетів, ресторанів, торгівельно-розважальних центрів, парків, дитячих закладів освіти і бізнес центрів. Метро Звіренецька, Печерська, Либідська у пішій доступності.
Затишна і комфортна квартира з сучасним ремонтом і повною комплектацією меблями і технікою. Перша аренда після проживання власників.
Має велику гостинну (32m2)- зоновану від кухні (13m2), спальну (19,2m2) і дитячу (21.4m2) кімнати, 2 санвузли укомплектовано душовою кабіною і ванною, є засклена лоджія і гардероб.дитяча обладнана меблями-трасформерами, з двома повноцінними ліжками з ортопедичними матрацами.
Розташована в середині дома, з чудовим видом на дві сторони (на бульвар і у двір).
Квартира повністю готова для Вашого комфортного проживання.
За додатковою інформацією звертайтеся за номером телефону, з радістю відповімо на Ваші додаткові питання.
З повагою АН Панорама.