Продаю квартиру

Продаю квартиру

Без комісії!
Продається чудова 2 кімнатна квартира в Голосіївському районі, ЖК Нова Англія, у будинку «Ньюкасл». За адресою: вул. Михайла Максимовича 24В. Квартира на 16 поверсі 21 поверхового будинку.
Продається двокімнатна квартира в елітному ЖК «Нова Англія» площею 60, 28 м2 разом з коморою, площею 5, 11 м2, загальна площа - 65, 39 м2.
Квартира та комора розташовані на одному поверсі, що забезпечує комфорт, зручність в користуванні та безпеку власного майна. Квартира (права сторона лоджії) та комора (ліва сторона приміщення) межують між собою суміжною (не несущою) стіною, що дає змогу в майбутньому ремонті використати приміщення за будь-яким призначенням : комора, технічне приміщення ( в кухні поряд каналізування), гардероб, кабінет, особистий бар)
Затишна та світла квартира в престижному районі столиці, що ідеально підходить для комфортного проживання сім'ї.
Квартира та комора продається власником по переуступці. Вартість комори 4000 дол.
В будинку є прямий вихід в підземний паркінг.
Розвинена мережа наземного громадського транспорту. Розвинена інфраструктура магазини, парки, ресторани, аптеки, державні та приватні заклади лікування та освіти.
Якщо Вас зацікавило - телефонуйте і ми Вам організуємо перегляд.
Допоможемо придбати і продати нерухомість.
Працюючи з нами, ви отримуєте перевірене житло від реальних покупців, та підтримку на всіх етапах угоди.
Цена:
$90 000  
Адрес:
Максимовича, 24В
Телефон:
(050)6075734
Местоположение:
Срок подачи:
Актуальное предложение
Пожаловаться на объявление
Причина жалобы:*
 
Запрос выполняется. Пожалуйта, подождите.
avizo ❶ Авизо