СЄ 213-114-556
Продається чудова 1 кім квартира в Подільському районі, за адресою: вул. Георгія Гонгадзе 26. Загальна площа 35 m2, 15 поверх, 16 поверхового будинку.
Затишна та світла квартира в спальному районі столиці, що ідеально підходить для комфортного проживання.
Квартира в гарному житловому стані, після ремонту.
Проведена мідна проводка, стоять окремі автомати на бройлер та пральну машину. В санвузлі сучасна душова кабіна, інсталяція, натяжна стеля , заміна труб. Простір кімнати функціонально зонований на спальну та робочу зону. Легка , напівпрозора перегородка не заважає поступати світлу в кімнату , при цьому виконує свою функцію зонування.
Розвинена мережа наземного громадського транспорту. Розвинена інфраструктура магазини, парки, ресторани, аптеки, державні та приватні заклади лікування та освіти.
Якщо Вас зацікавило - телефонуйте і ми Вам організуємо перегляд.
Допоможемо придбати і продати нерухомість.
Агентство нерухомості 'Житломанія'
Працюючи з нами, ви отримуєте перевірене житло від реальних продавців, та підтримку на всіх етапах угоди.Комісія за послуги 4% за фактом підписання угоди.