Продам будинок з ремонтом в Білогородці, Києво-Святошинський район,
15 км до м. Житомирська
Ремонт робився для себе, з якісних матеріалів. Є все необхідне, щоб заїхати і жити. На другому поверсі треба поклеїти обої та покласти ламінат(вся основа підготовлена).
Двоповерховий будинок 130 кв.м з ремонтом, на ділянці 5.7 соток. Матеріал стін газоблок, перекриття залізобетон, покрівля - металочерепиця.
Опалення - електрокотел(є можливість під'єднати твердопаливний котел або газова труба в 15 метрах), тепла підлога, водопровід - власна скважина з якісною водою для вживання. Світло 22.5 квт.(лічильник день-ніч), дом може працювати від генератора, все було заздалегідь зроблено для автоматичного перемикання на генератор. Також встановлена система сигналізації ajax, на вікнах решітки. Є інтернет.
Зручне планування: перший поверх - велика гостьова, об‘єднана з кухнею, окрема кімната, що може використовуватися як кабінет/роздягальня чи спальня, ванна кімната; другий поверх - три спальні та гардеробна кімната, друга ванна.
Будинок мебльований та оснащений побутовою технікою високої якості - варочна поверхня та духова шафа Whirpool, посудомийна машина, холодильник Samsung, микрохвильовка, пральна машина(техніка вся нова на гарантії)
Поруч хвойний ліс і озеро, а також пляжі, як громадський так і платний, з усіма умовами.
Торг.
Якщо є питання, дзвоніть.
ID: 780723687
Переглядів: 923
ПН 41811