Сдам долгосрочно объект сферы услуг Киев, Соломенский

Сдам долгосрочно объект сферы услуг Киев, Соломенский

1 поверх висотного житлового приміщення в групі нежитлових приміщень (поряд магазин, студії та інші нежитлові приміщення), высота стелі 3,3 м. Пропонується в оренду офісне приміщення в новому житловому будинку з окремим входом на першому поверсі під будь-який вид діяльності (офіс, салон краси, торгова точка, місце видачі товару та інше). Приміщення розділено на чотири окремі приміщення з внутрішніми броньованими дверима. Нежитлове приміщення раніше використовувалися для банківського відділення. Крім вхідних дверей, є окреме вікно, може використовуватись для видачі товару (коштів). Проведена пожежна та охоронна сигналізація, інтернет, поруч знаходяться офісні приміщення, магазини.
Територія перед приміщення огороджена та має зелений ландшафтний дизайн. На прибудинковій території є паркомісця. Цілодобова охорона будівлі, система контролю і управління доступом, відеокамери. Є можливість розмістити зовнішню рекламу на фасаді будинку.
В приміщенні всі комунікації, санвузол. Відмінний трафік людей та машин, 5 хвилин до зупинки громадського транспорту. Постійний трафік від Севастопольської площі, яка поряд.
В приміщенні зроблено косметичний ремонт, встановлено новий кондиціонер (який працює також на обігрів), зроблено додаткове зовнішнє освітлення, фасад оновлено та покрашено, новий ремонт в приміщенні, зовнішнє освітлення вхідної групи. Поряд розвинута інфраструктура з державних, комунальних будівель та житлових будинків.
Подробно: Микрорайон: Караваевы дачи, объект сферы услуг, количество помещений: 4, 1/33 эт.
Контакты: Вячеслав 0504629789
Цена:
 10 000 Грн.
Телефон:
(050)4629789
Срок подачи:
Актуальное предложение
Пожаловаться на объявление
Причина жалобы:*
 
Запрос выполняется. Пожалуйта, подождите.
avizo ❶ Авизо