Продам квартиру

Продам квартиру

Продаж 1-кімнатної квартири від представника забудовника! БЕЗ ЕОМІСІЇ - 1-кімнатна квартира в ЖК Lucky Land.
Сучасне планування площею - 48.90 м² створене саме для комфорту і затишку.
Квартира розташована на 2 поверсі 14-и поверхового будинку. Адреса новобудови - Київ, р н Святошинський, вул. Берковецька, 6.
Заселитися в нове житло можна після заявленої дати здачі - 4 квартал 2023 року.
Забудовник - DIM.
LUCKY LAND - це сучасне житло з власною інфраструктурою «місто в місті». Житловий комплекс буде побудований в скандинавському стилі, з будинками різної поверховості. Поруч з комплексом розташовано 100 га лісу, свій дитячий садок і школа, ігрові та спортивні майданчики, велодоріжки і зона барбекю. Ви завжди зможете відчувати себе в безпеці завдяки охороні і відеоспостереженню 24/7.
Комплекс буде цікавий і студентам: на машині до КІМВ 15 хвилин, до КНЕУ 15 хвилин, а до Київського університету права НАН України всього 12 хвилин.
Запланована споруда 8 кварталів комплексу та школи для маленьких мешканців. Також в кожному кварталі комплексу буде вбудований дитячий садок, що робить ЖК LUCKY LAND прекрасним варіантом для молодих батьків. Крім того, забудовник DIM вирішить проблему з паркуванням: перша черга підземного паркінгу буде містити 356 місць і проектом передбачена гостьова парковка на 2 500 місць.
Розстрочка – 30% перший внесок.
Цена:
$71 394  
Район:
Киев. Святошинский р-н.
Телефон:
(073)0168993
Срок подачи:
Актуальное предложение
Пожаловаться на объявление
Причина жалобы:*
 
Запрос выполняется. Пожалуйта, подождите.
avizo ❶ Авизо